ШЕШЕЉ НАЈАВИО ТВ ДУЕЛ ГОДИНЕ: Познати политичар стиже у Србију и излази "на мегдан" лидеру радикала
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ каже да је уговорио ТВ дуел са хрватским политичарем Антом Пркачином у Београду
Фото: Принтскрин ТВ Пинк
- Прво сам се распитао код надлежних власти да ли има нешто против њега и одговорили су ми да може сасвим слободно да дође - казао је Шешељ за ТВ Пинк.
Очекује се да ће ТВ дуел бити одржан у септембру или октобру.
Водитељ ће бити Горан Шарић.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)