У СУБОТУ ПРВИ БЛОКАДЕРСКИ ПРАЈД: Предводи га Оливера Ковачевић, блокадерка из Ђиласове странке
У СУБОТУ 6.09. креће по први пут блокадерски прајд.
Све јачи притисци да се одустане од параде, Фото З. Јовановић
Прајд је јасно блокадерски оријентисан, предводи га јасно оријентисана блокадерка Оливера Ковачевић, из Ђиласове странке.
Организатори, незадовољни својим геј правима, су овај прајд најавили као протестни, односно блокадерски.
Како сазнајемо, блокадерском прајду присуствоваће и неки странци.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)