ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА БОЦАН-ХАРЧЕНКОМ: Разматрали смо све теме од интереса за обе земље

В.Н.

21. 08. 2025. у 14:43

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се са амбасадором Руске Федерације Александром Боцан-Харченком.

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА БОЦАН-ХАРЧЕНКОМ: Разматрали смо све теме од интереса за обе земље

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav

"Разматрали смо све теме од интереса за обе земље, посебно у светлу сусрета на највишем нивоу, између руководстава двеју земаља који би требало да се догоди у најкраћем периоду.

Нагласио сам да остајемо посвећени развијању пријатељских односа са Русијом, уз јасну одлучност да чувамо мир и политичку стабилност у региону Западног Балкана, посебно у Босни и Херцеговини", написано је у опису фотографије сусрета, објављеној на званичном Инстаграм налогу председника Србије. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Удар на српске светиње: Како је мржња према држави и СПЦ претворила Нови Сад у попориште напада

Удар на српске светиње: Како је мржња према држави и СПЦ претворила Нови Сад у попориште напада

Суштина српског аутошовинизма најбоље се види у хрватском огледалу. Том антинародном и антинационалном (само)разумевању, пратећој идеологији и њеној паранаучној потки, склони су елитни „учени“ Срби које видим као против дома спремне.

15. 04. 2026. у 14:36

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (34)

ФУДБАЛЕРИ БАРСЕЛОНЕ ЛЕВАНДОВСКИ И ШЧЕСНИ КАКВЕ НИСТЕ ВИДЕЛИ: „Срби и Пољаци су браћа, волимо Србију, желимо да причамо на вашем језику