БЛОКАДЕРИ ИСПРЕД ГЕНЕРАЛШТАБА: Сад је све јасно - циљ им је да униште Војску Србије

В.Н.

14. 08. 2025. у 19:59

БЛОКАДЕРИ терористи показали су да им је циљ да униште Војску Србије. Наиме, они су се окупили да блокирају Генералштаб што јасно указује да им је циљ да у потпуности униште ВС.

БЛОКАДЕРИ ИСПРЕД ГЕНЕРАЛШТАБА: Сад је све јасно - циљ им је да униште Војску Србије

Фото: Принтскрин

Блокадери који су јуче на улицама Новог Сада и Београда спроводили насиље над народом који је био окупљен испред просторија Српске напредне странке и полицијом, данас су показали да им је циљ да униште нашу војску. Потпуно уништити и ослабити Србију је оно што блокадери желе, а за то им је очигледно потребно да униште и стуб државе односно војску, јер нема државе без јаке војске. Паклени план екстремиста блокадера је сада у потпуности постао јасан.

Подсетимо, насилици блокадери јуче су запалили просторије СНС у Новом Саду и нанели тешке повреде грађанима који су те просторије дошли да бране. Повређено је 27 припадника полиције. Бруталност коју су блокадери јуче испољили до сада није виђена у Србији:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.

27. 04. 2026. у 22:03

Коментари (0)

Подаци демантују сензационализам: Ево колико је распрострањена зависности од коцкања?