ДИВЉАЈУ У ВРБАСУ: Блокадери наоружани палицама! (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ у Врбасу наоружани су вечерас палицама!

ДИВЉАЈУ У ВРБАСУ: Блокадери наоружани палицама! (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Предводе их, по свему судећи, Миран Погачар и Брајан Брковић. 

Подсетимо, блокадери вечерас дивљају и у Бачкој Паланци. 

Један од грађана који су бранили просторије СНС-а у Бачкој Паланци повређен је. Њега је, како се може видети на приложеном снимку из овог места одвела Хитна помоћ. 

Подсетимо, блокадери усташе су вечерас у Бачкој Паланци каменицом гађали у главу младића Велибора Ерака, само зато што је од њих бранио просторије своје странке. 

Фото: Новости

Такође, они су у Бачкој Паланци погодили и полицајца. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.

05. 06. 2026. у 11:49

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОТП Јуниор – Јединствена платна картица и м-банк апликација у Србији за тинејџере