МАЦУТ СУТРА СА АУСТРИЈСКИМ КАНЦЕЛАРОМ ШТОКЕРОМ: Свечани дочек планиран је испред Палате Србија
ПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије проф. др Ђуро Мацут састаће се у среду, 13. августа са савезним канцеларом Републике Аустрије Кристијаном Штокером, саопштила је данас прес служба Владе Србије.
FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ/
Свечани дочек за аустријског канцелара планиран је у 10 часова испред Палате Србија, након чега следи тет-а-тет сусрет српског шпремијера и Штокера, наводи се у саопштењу.
У 10.30 часова планиран је пленарни састанак делегација Владе Србије и Савезне Републике Аустрије.
(Танјуг)
Препоручујемо
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)