КАКВА СРАМОТА! Блокадерске усташе поново уништавају српску заставу! (ВИДЕО)

В.Н.

10. 08. 2025. у 13:26

ОКО 35 блокадера такозваниг Зборова грађана Новог Сада и протестаната, претходно окупљени на адреси Народног фронта бр. 70 (насеље Лиман), носећи канте са фарбом, кренули су правцу где су претходно грађани родољуби орјентисани, осликали српске тробојке, у ул. Нартодног фронта бр. 62.

КАКВА СРАМОТА! Блокадерске усташе поново уништавају српску заставу! (ВИДЕО)

Фото принтскрин

Блокадери су дошли да поново уништавају српску заставу!

Подсетимо, раније данас грађани су у новосадском насељу Лиман послали јасну поруку блокадерима усташама и вратили тробојку коју су блокадери прекречили на своје место!

Погледајте како је њихова акција изгледала:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе