АНТИСРПСКА АКЦИЈА БЛОКАДЕРА У НОВОМ САДУ: Префарбавају српске заставе у Лиману - мрзе Србију и тробојку

В.Н.

09. 08. 2025. у 07:20 >> 10:41

Google Dodaj Novosti kao svoj Google izvor

БЛОКАДЕРИ згубидани планирају у Новом Саду у насељу Лиман да префарбавају српске заставе које су пре пар година насликане дуж зграда Улице Народног фронта.

АНТИСРПСКА АКЦИЈА БЛОКАДЕРА У НОВОМ САДУ: Префарбавају српске заставе у Лиману - мрзе Србију и тробојку

Фото: Принтскрин

Блокадери ову антисрпску акцију планирају данас у 9 часова, а скуп организује блокадерка и опозиционарка Хана Љиљак.

Ово је само још једна у низу потврда да блокадери мрзе Србију и да им сметају српска обележја, као и да им је једини циљ уништавање наше земље. 

Foto: Printskrin

Блокадери су и јуче, како је известио новосадски портал НСуживо, имали исту акцију када су са фасада гулили заставе Србије како би их уклонили:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (27)

НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ! Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос