ВУЧИЋ УГОСТИО ЂОРЂУ МЕЛОНИ: Премијерка Италије стигла у Србију

Novosti online

05. 08. 2025. у 18:58

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић угостио је председницу Владе Републике Италије Ђорђу Мелони, која борави у радној посети Републици Србији.

ВУЧИЋ УГОСТИО ЂОРЂУ МЕЛОНИ: Премијерка Италије стигла у Србију

Фото: Инстаграм

- Захвалан Ђорђи Мелони на важној посети и поштовању које указује нашој земљи и народу. Србија памти пријатеље и никада не заборавља оне који су уз нас у кључним тренуцима. Ова посета је порука поверења и заједничке визије будућности уједињене Европе и хвала премијерки Мелони што је дошла у Београд и на тај начин још једном послала снажну поруку подршке Србији. Добро дошли у Србију, нека нас и даље вежу пријатељство, сарадња и заједнички рад за стабилност и просперитет наших народа - написао је Вучић на Инстаграму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)