БАВИЋЕМО СЕ И ИЗВРШИТЕЉИМА! Вучић најавио важне промене - "Сиротиња остаје без својих кућа и собичака..."
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је за ТВ Информер.
Фото: Милена Анђела
Истиче да ћемо се бавити и извршитељима јер законодавство није добро предвидело све могуће ситуације.
- Сиротиња остаје без својих кућа и собичака и морамо ићи на уставне промене да бисмо забранили да се такве ужасне ствари људима дешавају - казао је он.
Како је истакао, све ће бити урађено за 2-3 месеца.
- Идемо хитно у то - наводи Вучић.
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)