"БЛОКАДЕРЕ БАШ БРИГА ЗА ДЕЦУ" Вучић о блокади аутобуса са малишанима: Замислите бригу родитеља који су их чекали у Новом Саду
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић гостујући у емисији Хит Твит осврнуо се на блокаду аутобуса пуног деце од стране блокадера.
Фото: Принтскрин
Каже да ће блокадери проћи још горе него на прошлим изборима у Новом Саду, а да су прошли пут прошли ужасно.
- Све што раде са блокадама је чист криминал. Ми се увек трудимо да људи мање пате и полиција увек одвоји и напред и позади, али више не можемо да ухватимо кад се скупе, кад крену. Они то никад не пријављују. У почетку их је било 170, па је пало на 120. Раширили су се и баш их брига. Нисмо стигли да много раније преусмеримо људе на други део да би деца могла да прођу, а онда је иза њих дошло много возила и нисмо стигли да их вратимо - казао је он, говорећи о блокади деце која су се враћала са у Ужице.
Каже да замислимо бригу родитеља који су их чекали у Новом Саду.
- Децу чекају... Блокадере баш брига за децу. Та деца нису имала ни тоалет, ни довољно воде. Сви остали су им давали воду да би могли да пију - каже Вучић.
Истиче да је данас на Ћациленд кренуло 13 људи, а 6.500 људи је било у Ћациленду.
- То нећете нигде видети - рекао је он.
Каже да је РТС активно учествовао у обојеној револуцији.
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)