ЖАНРОВИ РАЗЛИЧИТИ, А ЦИЉ ИСТИ: Терор опозиционих блокадера не престаје, само се улоге мењају
ТЕРОР опозиционих блокадера не престаје, само се улоге мењају. Па су тако првобитно били у улози студената без индекса. Опозициони активисти су се инфилтрирали међу студенте и вратили се у школске клупе, али не у амфитеатре, већ на улице.
Foto: Новости
Убрзо су постали и пленумаши, користећи пленум као орган за одлучивање рада образовања, што је потпуно нелегитимно и неприхватљиво.
Када им је и тај план пропао одлучили су да са пленума пређу на зборове грађана који функционишу по сличном механизму. Њихова нова идеја заступала је мишљење да у оквиру сваког насеља или општине треба да постоји збор грађана како би се расправљало и одлучивало о значајним питањима и на тај начин путем грађана уцењивала власт.
Покушај да се модел пленума пренесе на ниво насеља и општина доживео је такође дебакл.
Блокадери су били и организатори рејвова по мостовима, где су својим поступцима показали колико их није брига за погинуле у трагедији и да их само занима да се докопају фотеље.
Сада је на реду дошла контејнер револуција, па су себи дали за право да контејнере користе као барикаде како би зауставили саобраћај и наставили да малтретирају грађане.
Жанрови и улоге се мењају, а глумци остају исти. Њихов циљ је да својим улогама зауставе развој Србије.
Али народ не верује у филмове, већ у стварност, која је супротна од онога што блокадери заступају.
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)