ТУЖИЛАЦ СТЕФАНОВИЋ: Сви који су вечерас напали припаднике полиције биће процесуирани
СВА лица која су на вечерашњем протесту у Београду напала припаднике полиције и институције Републике Србије биће идентификована и процесуирана у складу са законом, поручио је главни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду Ненад Стефановић.
ВЈТ Београд
-Надлежни органи су у више наврата упозоравали учеснике протеста и друге грађане да насиље неће бити толерисано, као ни напади на државне институције, њихове представнике и друге грађане, рекао је Стефановић.
Поновио је апел грађанима да не посежу за насиљем и да своје право на мирно окупљање искористе у складу са Уставом и законима РС.
Учесници протеста студената који блокирају факултете напали су вечерас припаднике полиције у Улици Кнеза Милоша и у Булевару краља Александра, а полиција је потом интервенисала.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (1)