МИНИСТАР МАЛИ: Данас више него икада важно да сачувамо мир и наставимо да градимо Србију

ПРВИ потпредседник владе и министар финансија Синиша Мали присуствовао је данас централној државној церемонији у Крушевцу поводом Видовдана и поручио да је важно да сачувамо мир и наставимо да градимо Србију.

МИНИСТАР МАЛИ: Данас више него икада важно да сачувамо мир и наставимо да градимо Србију

Foto: Printskrin

-Данас више него икада важно је да сачувамо мир и стабилност и да наставимо да градимо бољу Србију за наше грађане, објавио је Мали на свом инстаграм налогу.

На церемонији у Крушевцу венце крај Споменика косовским јунацима положили су премијер Мацут, министар одбране Братислав Гашић, у пратњи пуковника Николе Матовића и пуковника Миливоја Радовића, делегација Војске Србије, коју је предводио командант Команде за обуку бригадни генерал Драгиша Златковић и градоначелник Крушевца Иван Манојловић.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (7)

ХАЛИД ОТКРИО БОЛНУ ИСТИНУ: Плаћао алиментацију, а онда сазнао да дете можда није његово