СКАНДАЛ! Ђајић од радног ручка са амбасадорима измислио "бег Ане Брнабић у сигурну кућу"!?
БЛОКАДЕР Зоран Ђајић покушао је на језив начин да обмане грађане Србије и "пумпа" лаж коју је смислио преко друштвених мрежа.
Фото: Принтскрин
Човек којем је рушење Србије постала професија објавио је на друштвеним мрежама да "Ана Брнабић тражи сигурну кућу у коју ће побећи после Видовдана."
Како је написао, "видео" је како долази испред ресторана Франш са већом групм људи у џиповима са дипломатским таблицама.
"Испред ресторана Франш, за 15 минута колико сам стајао стигло је десетак аутомобила са дипломатским таблицама. Из сваког је изашла по једна особа. Потом су стигла два аута са београдским таблицама из којих је изашло 5-6 коцкастих са Аном Брнабић. Кажу неки од особља, Брнабићка тражи сигурну кућу у коју може побећи након Видовдана," навео је Ђајић.
А о чему се заправо ради?
Како сазнајемо, председница Скупштине Ана Брнабић имала је данас радни ручар заједно са министром Немањом Старовићем радни ручак са амбасадорима свих земаља чланица ЕУ.
Овај радни ручак организовала је амбасада Пољске, земље која је тренутно председавајућа.
И од уобичајене дипломатске обавезе, Ђајић је покушао да направи некакву причу за "пумпање".
Шта би било да овакви воде Србију, који не умеју да препознају ни страну делегацију. Људи који једино умеју је да малтретирају грађане Србије и блокирају.
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)