"ИСТИНА ЈЕ ЈАЧА ОД СВАКЕ КЛЕВЕТЕ" Реља Огњеновић реаговао на лажи Маринике Тепић

В.Н.

06. 06. 2025. у 15:39

РЕЉА Огњеновић, директор Републичког фонда ПИО, реаговао је на неистините оптужбе Маринике Тепић:

ИСТИНА ЈЕ ЈАЧА ОД СВАКЕ КЛЕВЕТЕ Реља Огњеновић реаговао на лажи Маринике Тепић

Фото: Фонд ПИО

"Мариника Тепић је још једном показала да јој је блаћење успешних и часних људи једина политичка стратегија, доводећи мене, моју репутацију и углед у спрегу са криминалним групама и износећи лажне оптужбе на мој рачун. Више се не ради само о жељи да се поменута особа наметне и дође на власт, реч је о фрустрацијама које лечи ниподаштавајући мој рад, стручност и успех институције чији сам директор.

Овим путем јој поручујем да ћу је тужити за све клевете и неистине које пласира у јавност и тако шири дезинформације. Осећам да је моја безбедност на овај начин угрожена и уколико се нешто буде догодило мени или члановима моје породице сматраћу да су за то одговорни директно Мариника Тепић, Драган Ђилас и остало руководство и симпатизери њихове Странке слободе и правде", наводи Огњеновић у саопштењу. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ДАРКО ЛАЗИЋ О НЕСРЕЋАМА, ПОРОДИЦИ, ЖИВОТУ: Чекам суђење - можда ја НЕ ЗНАМ да возим