ОВАКВИ ХОЋЕ НА ВЛАСТ: Блокадери хоће да нам униште Србију и животе (ВИДЕО)
НАПАДАЈУ људе, туку, вређају, призивају смрт - то је слика оних који месецима спроводе насиље у Србији.
Фото: Принтскрин
Брутално су напали студенте који желе да уче, без икаквог повода. Шутирали их, ударали, нокаутирали. Милош Павловић, Владимир Балаћ, Милутин Мијовић претрпели су језиву тортуру од блокадера фашиста.
Да не презају ни од чега, показује и снимак који се у јавности појавио, на коме један од блокадера на најмонструознији начин вређа самохрану мајку.
- Једва чекам да умреш од рака! Боли ме к*рац што си самохрана мајка - упутио јој је језиве речи.
То је слика блокадера! Овакви хоће да владају Србијом и униште нам животе.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (19)