НОВИ ВИДЕО БЛОКАДЕРА-ТЕРОРИСТА: Овако су се спремали да линчују студенте који хоће да уче (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ снимак до којег је Информер дошао доказује да су блокадери-терористи припремали линч студената који хоће да уче.

НОВИ ВИДЕО БЛОКАДЕРА-ТЕРОРИСТА: Овако су се спремали да линчују студенте који хоће да уче (ВИДЕО)

Фото: Printscreen

Ово доказује да је напад на Милоша Павловића и његове колеге унапред припреман.

Како може да се чује на снимку, један од њих каже да има информације "да се Милош ћаци налази у кафићу код Фонтане" и "да ће да му нашминкају лице као Јаничић Бојковићу".

Погледајте снимак како су се блокадери спремали за напад на студенте:

Подсетимо, Павловић је синоћ нападнут испред једног кафића на Новом Београду. Са њим су у тренутку напада били другари и колеге Владимир Балаћ, Милутин Мијовић, Лука Лалошевић и други момци који су само желели да попију пиће у кафићу и проведу вече у опуштеној атмосфери. Међутим, испред кафића су их сачекали блокадери и почели да гађају, бију, псују, линчују.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

Коментари (18)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво