ПОСЕБНО УПУТСТВО ТУЖИЛАШТВУ ЗА ВТК: Стефановић поново наредио да се кривично гони за особа која је угрозила Ану Брнабић
ГЛАВНИ тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду Ненад Срефановић поново је морао да изда обавезно упутство Поседбном тужиоцу за високотехнолошки криминал како би наложио хапшење и процесуирање особе која је на друштвеној мрежи "X" (Икс) објавила број мобилног телефона председнице Скупштине Ане Брнабић уз непримерени садржај !
Фото: Тужилаштво
Иако је, како сазнајемо, Борис Мајлат најпре одбио да кривично гони особу која је својм објавом угрозила сигурност Ане Брнабић, он је након наредбе свог шефа Стефановића променио одлуку.
Надамо се да ће сви криминалци који угрожавају безбедност представника државе завршити иза решетака, јер њихова безобзироност превазилази све границе и угрожава приватност и лични интегритет људи који воде Србију !
Препоручујемо
ОСУДИТЕ ОВАКВЕ ГАДОСТИ БРНАБИЋ: Ниједна жена не би смела да буде изложена овако нечему
15. 04. 2025. у 20:58
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (15)