ВЈТ: Нико није пријављивао Дејана Вука Станковића за сексуално узнемиравање, истрага против НН лица која су ширила неистините податке

Novosti online

16. 04. 2025. у 15:31

ПОСТУПАЈУЋИ по кривичној пријави Дејана Вука Станковића против НН лица због више кривичних дела, Одељење за општи криминал Вишег јавног тужилаштва у Београду упутило је Министарству унутрашњих послова Републике Србије захтев за прикупљање потребних обавештења у циљу провере навода подносиоца кривичне пријаве.

ВЈТ: Нико није пријављивао Дејана Вука Станковића за сексуално узнемиравање, истрага против НН лица која су ширила неистините податке

Фото: Принтскрин

- Према извештају МУП РС који је достављен тужилаштву, након извршених провера у Одељењу криминалистичке аналитике, као и кроз евиденције ЈИС МУП РС, апликације КДУ, Оперативне претраге, Дневнику догађаја, Дејан Вук Станковић није регистрован као лице против кога су подношене пријаве за сексуално узнемиравање.

Подносилац кривичне пријаве не пролази ни кроз систем прекршајне евиденције, нити кроз систем кривичне евиденције (није ни прекршајно, нити кривично осуђиван).

Дејан Вук Станковић поднео је кривичну пријаву против НН лица због кривичних дела Угрожавање сигурности, Прогањање и Изазивање панике и нереда.

Имајући у виду да су НН лица користила друштвене мреже приликом објављивања неистинитих података, предмет ће бити достављен Посебном одељењу за борбу против високотехнолошког криминала Вишег јавног тужилаштва у Београду на даље поступање - наводе из ВЈТ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 18:57

Коментари (0)

Sve počinje od jednog momenta…