ВУЧИЋ: Борићемо се и успећемо да ове године будемо у прве три растуће економије у Европи
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се грађанима на свенародном скупу у Београду.
TANJUG/JOVANA KULAŠEVIĆ
Борићемо се и успећемо да, без обзира на све, будемо у прве три растуће економије у Европи, каже.
- Могли сте да видите како су ломили део по део институција и ударили у најсветије, у нашу децу, у наше ђаке, у студенте - казао је он.
Каже да се више нико не сећа "студентских" захтева.
- Једино се сећам да су професори тражили паре и дали смо им. За професоре који не раде ништа нема пара! Кромпир за вас док не почнете да радите и крај приче о томе, жалите се коме хоћете! - казао је он.
Препоручујемо
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)