СРАМНО ПРИЗНАЊЕ ОПОЗИЦИЈЕ: "Правили смо хаос у скупштини да би запад видео да је Вучић слаб!" (ВИДЕО)
ЛАЖНИ патриота и десничар, Милош Јовановић, отворено признаје да су бакље и насиље у Скупштини били перформанс за Запад не би ли се показало да Вучић не контролише ситуацију у Србији а све то у данима када управо Запад покушава да укине Републику Српску и ухапси Милорада Додика!
Фото: Твитер принтскрин/Детектор лажи
"Знао сам да ће ми бацање димних бомби утицати на рејтинг. Зар стварно мислите да смо ми у опозицији будале па да не знамо да се то некоме неће свидети, мислите да смо будале када дижемо тензије у Скупштини а онда имате људе који кажу "свака част" и оне који кажу "срамота шта сте урадили". Први циљ тога је био да се покаже тензија и у Скупштини а ако ћете отворено, био је циљ да се таква немила слика види и у светским размерама, да овај човек ког су подржавали доскора и са Запада и са Истока, да тај човек не контролише ситуацију у земљи. У том тренутку, није био битан мој рејтинг него да се он делегитимише додатно и споља а како бисмо се лакше изборили са њим овде!"
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (4)