''АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ЈЕ ОД СТРАНЕ УНИТЕД МЕДИА ТРПЕО ТОРТУРУ'' Брнабић подсетила тајкунске медије на медијско насиље које чине (ФОТО)

06. 04. 2025. у 13:58

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Републике Србије Ана Брнабић разобличила је лажи антисрпских тајкунских медија који тврде да је председник државе ''наредио најопаснији напад на медије Унитед групе''. Брнабић их је подсетила на свакодневно насиље у медијском простору које трпи председник Вучић, управо од стране њих.

АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ЈЕ ОД СТРАНЕ УНИТЕД МЕДИА ТРПЕО ТОРТУРУ Брнабић подсетила тајкунске медије на медијско насиље које чине (ФОТО)

FOTO: tANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ (STF)


- Када Унитед Медиа реагује на незабележено насиље у медијском простору, да ли мисли на Зло доба или Јунаци доба злог? Верујем на Јунаци доба злог, серијал који су они емитовали како би се обрачунавали са својим "политичким противницима", како је то једном приликом рекао Игор Божић. Тај серијал је било незабележено медијско насиље, таргетирање људи након ког би било ко без проблема могао да убије било кога од нас "јунака доба злог", а да би учинио "услугу" Србији, како то рече Ђилас пре неки дан, отворено позивајући на убиство @avucic. Александар Вучић је од стране Унитед  Медиа трпео тортуру и таргетирање и кроз различите друге ексклузивне емисије о њему као главном зликовцу - Владалац, Државни гамбит и сл. Ништа од тога њима није представљало медијско насиље, али једна емисија која само ређа чињенице о њима завређује кукање до неба и Брисела. Какво лицемерје. Написала је Ана Брнабић на налогу на друштвеној мрежи ''Икс''.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (16)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)