70 НОВИХ РАДНИХ МЕСТА ЗА КУРШУМЛИЈУ: Вучић најавио - СДПР проширује још једну халу за монтажу

Новости онлајн

21. 03. 2025. у 16:32

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је данас да ће Југоимпорт у Куршумлији ове године отворити још једну монтажну халу у којој ће бити запослено 60 до 70 људи.

70 НОВИХ РАДНИХ МЕСТА ЗА КУРШУМЛИЈУ: Вучић најавио - СДПР проширује још једну халу за монтажу

FOTO TANJUG/ JOVANA KULAŠEVIĆ

- Једну радносну везу да вам дам, сад сам разговарао са људима из Југоимпорта и они су спремни да направе још једну халу за монтажу за још 60 до 70 људи. То је велика ствар за Куршумлију - рекао је Вучић у селу Мричиће код Куршумлије током обиласка пољопривредног газдинства Миловановић.

Он је истакао да њихови радници у Куршумлији иначе имају плату у просеку  93.000 динара без прековременог рада.

- Тако да је то велика ствар за Куршумлију. И они ће одмах да крену с тим. Значи још 60 до 70 људи биће запослено у СДПР-у овде - рекао је Вучић током посете Топличком округу.

Најавио је да ће бити урађено и још 15 километара пута према Бојнику.

Вучић је поручио председнику општине Куршумлија Војимиру Чарапићу да мора више да разговара са грађанима и да их прима на разговор и када не може да им реши проблем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.

22. 04. 2025. у 12:01

Коментари (33)

Алиса те води од Стадиона до Дизниленда