"ВРАТИЋЕМО СРБИЈУ ПОШТЕНОМ НАРОДУ" Вучић: Позив следи ускоро (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се на свом Инстаграм налогу.
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
- Вратићемо Србију поштеном народу! Позив следи. Ускоро! - поручио је Вучић.
- Поштовани грађани, на почетку смо говорили о неким захтевима, никада их захтеви нису интересовали и када су потпуно испуњени никада се њима нису бавили. Рекли су нам је друштву потребан дијалог и разговор, на крају све су претворили у ултиматуме и наређења која успостављају свима другима. Рекли су нам да морају институције да се поштују, срушиле су све институције и институције више не постоје. Уводе нам зборове и пленуме љотићевско-бољшевичког типа. Рекли су нам да су против насиља, једино што примењују јесте насиље. Такође су нам казали да их политика не интересује, на крају једино брутална силеџијска политика је оно што их занима. И све ово кажем у тренуцима када сваки пекар, фризер, угоститељ, мучи муку због проблема којег смо имали у ова четири месеца. Због тога што људи не знају како да скрпе крај са крајем по први пут у последњих десет година. Због тога што људи све мање виде како да остваре бољу будућност за себе и своју децу. У Србији ври, буквално ври. Само што они то не виде. Ми морамо да се успротивимо онима који би насиљем да руше нашу земљу. Зато ћемо у најкраћем могућем периоду позвати све људе да на миран и достојанстен начин покажемо да хоћемо мирну и слободну Србију. Нећемо да дозволимо да нерадници побеђују раднике. Да згубидани побеђују оне који раде и боре се за Србију. И будите сигурни, ни храборсти, нити било чега другога неће мањкати. И макар вас било и хиљаду или две и не више од тога, то семе снаге и отпора, семе слободе више нико неће моћи да заустави у клијању и у расту. Ускоро очекујте позив - поручио је Вучић.
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (38)