АНА БРНАБИЋ: Сада имам две Нове на конференцији, е шта сам доживела (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић обратила се након састанака са известиоцем Европског парламента за Србију Тонином Пицулом.
Фото Танјуг/MILOŠ MILIVOJEVIĆ
Новинарка Нове ТВ из Хрватске: ја бих се надовезала...
Брнабић -Нова из Хрватске? Да. Јел сте у веси са овима Нова из Србије?
Нова Хр -Делимо истог власника.
Брнабић -Исти власник... немојте да ме зе**те да сада имам две Нове на прес конференцији. Е шта сам доживела, мила мајко.
Нова Хр -Јел нам можете само појаснити овај део да су хрватски држављани блокирали саобраћај у Београду и протествовали?
Брнабић-Ви то нисте видели на Новој Хрватској? Јел гледате ви Нову из Србије? Шолакови медији из Србије воле поседно да интервјуишу хрватске држављане када дођу овде да подрже протесте против Александра Вучића и легитимно изабране власти. Знате, а део тог протеста су свакодневне блокаде саобраћаја...
Нова Хр - У којима суделују држављани Хрватске?
Брнабић- Да, Нисте видели никад?
Нова Хр - Не.
Брнабић -Ја сам видела на Н1 и Новој С. Делите истог власника Драгана Шолака. Имате хрватске држављане који су се тиме похвалили на Н1. Каже “Сваки пут волим да дођем на “просвјед” овде да блокирам улице – цитирам.
Препоручујемо
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (32)