ПОКРЕТ СОЦИЈАЛИСТА ОБЈАВИО ЂИЛАСОВ ФОТО АЛБУМ: Филиповић, Влада Јапанац и остали дилери у друштву Драгана и Маринике (ФОТО)

Новости онлине

30. 01. 2025. у 13:45

ИЗ Покрета социјалиста реаговали су увреде које је Нова С изнела на рачун Александра Вулина.

ПОКРЕТ СОЦИЈАЛИСТА ОБЈАВИО ЂИЛАСОВ ФОТО АЛБУМ: Филиповић, Влада Јапанац и остали дилери у друштву Драгана и Маринике (ФОТО)

Фото: Покрет социјалиста

- Шта год да су медији Драгана Шолака и Драгана Ђиласа хтели да постигну рециклирањем вести из 2021. године  и поновним објављивањем слике нашег лидера Александра Вулина на којој се налази и вођа навијача Ковач, морамо да констатујемо да су испали глупи баш онолико колико су и злобни. Председник наше партије Александар Вулин је обичан човек који се креће слободно и не заклања се иза обезбеђења. Фотографија коју сте објавили настала је на концерту "Рибље чорбе", наш председник се и тада кретео слободно и без обезбеђења и свако ко је хтео могао је да му приђе и да се слика са њим. Фотографија са Александром Вулином није Ковача заштитила од спровођења закона, јер је Ковач ухапшен баш за време мандата Александра Вулина као министра полиције и још увек се налази на одслужењу казне. Када смо већ код слика, где је Влада Јапанац, где је нарко-дилер Филиповић коме је Мариника обећавала значку и заштиту - поручили су у Покрету социјалиста.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ПИЛИ БИ ДОК НЕ БИ ПАЛИ С НОГУ: Како је чашица спојила Голумбовског и Краља