ШОЛАК КОРИСТИ СВОЈУ ФИРМУ И МЕДИЈЕ ДА ХУШКА НА ПРОТЕСТЕ: Студентима продаје пиштаљке и црвене рукавице (ФОТО)
ДРАГАН Шолак, власник Јунајтед групе, Н1, Нове, Данаса и Радара на вебу и у принту, преко своје фирме Shoppster, продаје пиштаљке и црвене рукавице, а преко својих медија позива на протесте.
ФОТО: Инстаграм
Ниедна пара му није ситна да се не би сагнуо да је покупи
Брзина с којом је Драган Шолак стекао своје богатство, неуобичајена је чак и за услове какви владају у транзицији на Балкану.
Уз све остало, што се сада подводи под „недостатак доказа“, чињеница је да човек зна знање! Ниједан му посао није мрзак, и ниједна пара превише ситна да се не би сагнуо да је покупи. Ево доказа…
Неспорно је да је Драган Шолак са својом медијском империјом својски залегао иза српске опозиције, тачније иза Драгана Ђиласа и његових компанјона. Зашто је то учинио, делом је јасно: превратом у Србији, рачунао је, његови медији добили би повлашћен положај. Остали разлози у магли су оних доказа који тренутно недостају, па нећемо о њима.
Елем, Шолак стоји иза демонстрација у Србији чији је симбол „крвава рука“. Учесници блокада, глумци и јавне личности испољавају своју наклоност студентима, односно политичке склоности, ношењем црвене рукавице. И још дувају у пиштаљке.
Нова, Н1 Данас, Радар… данима, месецима позивају на протесте, мало мало па је у кадру нека црвена рукавица, или нацртана црвена рука. Само што не почну да емитују Лазареву клетву: Ко не дође на протест…
ФОТО: Инстаграм
А шта је урадио Драган Шолак?
Набавио је велике количине црвених рукавица и пиштаљки и преко своје фирме Shoppster их продаје студентима и грађанима који стоје уз њих! Мала пара радује човека, каже наш народ.
Да ли је могао да подели сто хиљада пари рукавица? Могао је, а да не трепне! Да ли би претрпео велики губатик да је просуо џакове са хиљадама пиштаљки на тргове? Не би!
Ни код бабе нема џабе
Онај ко мисли да Шолакови медији уступају протестима простор из убеђења, наиван је као млад мајмун. Ако му минутажу не плаћају сада разни спонзори из иностранства међу којима су албански лобисти међу првима, он сваки секунд програма уредно књижи да би га наплатио кад Ђилас дође на власт.
А док чека, вајдица! Комплетан пакет за демонстранте: пиштаљка и рукавице на једном месту! Ваше је само да изађете на улицу!
Какву политику води преко својих медија, сигурни смо да Драган Шолак већ има огромну количину завоја и газа за разбијене главе. Наше је само да наседнемо на његову пропаганду и да се побијемо.
Дабогда му то пропало!
(Курир)
Препоручујемо
ВУЧИЋ: Са тугом сам примио вест о смрти кошаркашке легенде, Дражена Далипагића
25. 01. 2025. у 12:59
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)