УСТАШЕ И ПРОГЛАС ЖЕЛЕ ВУЧИЋЕВУ ГЛАВУ! Прижељкују румунски сценарио и стрељање председника Србије! (ВИДЕО)

18. 01. 2025. у 12:39

УСТАШКИ медији призивају румунски сценарио у Републици Србији и стрељање Вучића, док за то време промовишу ПроГлас.

УСТАШЕ И ПРОГЛАС ЖЕЛЕ ВУЧИЋЕВУ ГЛАВУ! Прижељкују румунски сценарио и стрељање председника Србије! (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

- Напоменимо да су ригидни аутократски режими падали баш у тренуцима кад су подизали лествицу државног насиља и репресије - сетимо се само државног удара у Русији 1991. године или Чаушескуова обрачуна с протестантима у Темишвару. Или је дошло време да се студентски немири политички артикулишу у неком правцу. Студенти за сада то не желе, али такав им став отупљује оштрицу и иде у прилог режиму. Власт је нервозна и подиже лествицу притиска, а протести се врте укруг и лако би могли забасати у слепу улицу, те се напросто угасити попут већ два велика протеста - 1 од 5 милиона и Србија против насиља - наводи Јутарњи лист.

Фото: Printscreen

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!