ФОРМИРА СЕ ВЕЛИКИ ПОКРЕТ: Име ће бирати грађани до Видовдана - Вучић разговара са народом на скуповима широм земље

Новости онлине

17. 01. 2025. у 13:21

ОД петка, 24. јануара, широм Србије ће почети да се одржавају велики скупови, на којима ће говорити истакнути професори, радници, пољопривредници, сазнају "Новости".

ФОРМИРА СЕ ВЕЛИКИ ПОКРЕТ: Име ће бирати грађани до Видовдана - Вучић разговара са народом на скуповима широм земље

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић

Њима ће се придружити и председник Србије Александар Вучић, који ће са њима говорити у сваком граду и у сваком селу.

О имену покрета одлучиће сами грађани. У одабиру имена моћи ће да учествују и преко друштвених мрежа.

Све треба да буде завршено до Видовдана, и тај ће покрет бити најважнији политички субјекат на политичкој сцени Србије.

Очекује се учешће великог броја људи који до сада нису учествовали у политичком животу у Србији и формирање нове политичке елите у Србији.

Очекује се и да ће председник Вучић ускоро објавити у ком граду ће се одржати први скуп.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.

26. 01. 2026. у 14:07

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (22)

А ТРИ ДАНА ПОСЛЕ НАПАДА ТОРЦИДЕ У ТУЗЛИ... Делије се огласиле, ево шта су управо поручили навијачи Црвене звезде