ТРАЖИ ПРЕЛАЗНУ ВЛАДУ, А БОГА МОЛИ ДА ЈЕ НЕ БУДЕ: Понош признаје да опозиција није спремна (ВИДЕО)
НАТО генерал Здравко Понош данима тражи од председника Србије Александра Вучића прелазну владу, а данас је на телевизији Нова С признао да појма нема шта би радио ако дође до тога.
Foto: Printskrin
Понош је рекао да није сигуран да ли је опозиција способна да одговори захтевима народа и дође до разумног решења, па истакао да се промена може догодити само "на улици".
- А излаз из ове кризе дубоке, политичке, може да буде једино тако разумно решење, нема другога. То је та прелазна влада која треба да елементарно поспреми стање у друштву.
Потом је поново преписиван сценарио петог октобра. А на питање да ли је опозиција спремна за дан када би власт самовољно уступила вођство неком другом, Понош је рекао:
- Наравно да опозиција није спремна да понуди инстант решење сутра. И не треба да се претвара да је потпуно спремна на то.
Поставља се питање зашто Понош тражи оно са чим сам не зна шта би радио?
Препоручујемо
ИДЕОЛОГ ОПОЗИЦИЈЕ: Крстовима није место на нашим протестима, црква је угњетавач!
24. 12. 2024. у 10:15
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (37)