ПРЕДСТАВА ЗА НАРОД: Мариника уз јутарњу кафицу ужива на протесту - Режија морала да интервенише (ВИДЕО)

НА ПРОТЕСТУ опозиције испред Полицијске управе града Новог Сада, у преносу Н1 телевизије снимљена је опуштена Мариника уз јутарње цигарете и кафу.

ПРЕДСТАВА ЗА НАРОД: Мариника уз јутарњу кафицу ужива на протесту - Режија морала да интервенише (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/N1

На видео-снимку у току преноса протеста може се видети да се репортер ТВ Н1 изненада померио уз очигледно сугерисање из режије како би се прикрило опуштено понашање Маринике Тепић, и да се не би видело да их је на протесту мање од 10.

- Ми смо могли да видимо у међувремену да је један комби са припадницима жандармерије стигао у двориште Полицијске управе града Новог Сада и да су припадници жандармерије били у том возилу, дакле, стигли су као помоћ полицајцима, али за сада они нису излазили - рекао је репортер у укључењу. 

Ово је само још један доказ фолирања опозиције и прављења представе за народ. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (23)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет