Слободан Илић - Поношев потрчко за изазивање хаоса и дестабилизације

Новости онлине

26. 11. 2024. у 12:52

ТОКОМ јучерашњих сцена вандализма и насиља у Скупштини Србије, које је осмислила и реализовала група прозападних опозиционих посланика, исфрустрираних својим досадашњим неуспесима, као један од најнасилнијих и најбескрупулознијих се издвојио Поношев љубимац, посланик странке „Србија-центар“ Слободан Илић.

Слободан Илић - Поношев потрчко за изазивање хаоса и дестабилизације

Фото: Новости

Ово нимало не чуди, будући да је Илић у више наврата током претходног периода доказао спремност да обавља „прљави део посла“ у циљу остваривања политичких, али и личних интереса свог идола и вође Поноша, често на штету његових наивних следбеника.

Подсећамо да је Илић то манифестовао приликом готово свих досадашњих пропалих покушаја прозападне опозиције да изазове хаос и анархију у држави, од својевременог потпиривања незадовољства међу пољопривредницима током њихових блокада саобраћајница, уз хушкање на физичке сукобе са органима реда, све до најбезосећајнијих покушаја политичке злоупотребе трагедије у Новом Саду.

Да Илић не поседује никакве моралне баријере, емпатију и устезања потврђује и ситуација када је покушао да безочно и јефтино исполитизује чак и пожар који се догодио у Дому за стара лица у Војки, а на позамашан списак прљавих задатака које је обавио за свог партијског ментора може се придодати и његов „посебан допринос“ у срамотној акцији „завијања Скуштине у црно“.

Упркос томе што Понош у потпуности аутократски руководи странком СРЦЕ, међу њеним чланством је ипак дошло до бројних полемика, а готово и побуне, након што је одлучио да свог миљеника Илића, за његова досадашња недела, награди луксузним путовањем, и то баш у Кину, чије инвестиције у нашој земљи Понош и његови страначки пиони упорно критикују, у настојању да за рачун својих западних газда наруше традиционално, дуги низ година грађено челично пријатељство српског и кинеског народа.

Остаје нада да ће ово бити последњи излив безумља прозападне опозиције, те да ће коначно схватити да им насилни протести, уништавање споменика културе и каљање угледа државних институција неће донети подршку народа, код којег таквим понашањем губе и последње трунке поверења, чак и међу великим процентом свог чланства, које полако почиње да увиђа истину.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (18)

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки