ГРУХОЊИЋ И ЊЕГОВА БАНДА САДА ТУКУ И ЖЕНЕ: Ексклузиван снимак - језиве сцене у Новом Саду (ВИДЕО)
ПРОТЕСТ опозиције у Новом Саду предводи Динко Грухоњић, а он и његове присталице почели су да туку и жене.
Foto: Novosti
Као што се може видети на снимку, присталице опозиције које предводи Грухоњић нападају у тику жене по Новом Саду.
Динко Грухоњић је познат јавности као отворени промотер лажне државе Косово и тврдње да се у Сребреници десио геноцид као и тезе да су Срби криви као народ јер су наводно већински ћутали.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ПОТПУНО ДРУГАЧИЈА СЕДНИЦА ВЛАДЕ: Вучић сутра поставља питања министрима
24. 01. 2026. у 16:25
НАТАША КАНДИЋ НА СТРАНИ БЛОКАДЕРА: Подржала клечање пред Пицулом и Пребиличем
24. 01. 2026. у 14:05
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)