ШЕШЕЉ О ЛИЦЕМЕРЈУ ЕВРОПСКИХ ЛИДЕРА: Псовали су га, а сад клече пред њим
ДОНАЛДА Трампа су клеветали, псовали, називали најружнијим називима, а сад клече пред њим, рекао је председник СРС др Војислав Шешељ.
Фото: Н. Скендерија
- Већина је таквих. У Европи сви осим Србије, Мађарске и Словачке - рекао је Шешељ.
Лидер радикала је за Танјуг ТВ рекао да Трамп зна да треба имати добре односе са Русијом.
- Трамп зна да је Русија најмање крива за овај рат на територији Украјине - рекао је председник СРС.
Шешељ је рекао и да сматра да Трамп неће користити нуклеарно оружје.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)