СМАЈЉАЈ: Вучић води дипломатију према Трампу, наши лидери воде дипломатију према емигрантима

Дејана Калинић
Дејана Калинић

11. 11. 2024. у 11:36

ПОЛИТИКОЛОГ Авди Смајљај реаговао је после телефонског разговора председника Србије Александра Вучића и новоизабраног председника САД Доналда Трампа.

СМАЈЉАЈ: Вучић води дипломатију према Трампу, наши лидери воде дипломатију према емигрантима

Фото: Танјуг/Јадранка Илић

Смајљај је рекао да Вучић води дипломатију према Трампу, док лидери тзв. Косова воде дипломатију према емигрантима.

- Председник Србије зове господина Трампа, води дипломатију са господином Трампом. Наши лидери воде дипломатију са емигрантима, разговарају са њима о пројектима за освајање њихових гласова. Чак оду и покупе их у сусрет, изгубе оно мало слободног времена које имају за викенд – написао је на Фејсбуку.

БОНУС ВИДЕО: Присталице опозиције правиле журку после трагедије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?