ЈЕШИЋ "ПОД ГАСОМ" НАСРНУО НА ПОЛИЦИЈУ: Бивши потпредседник ДС имао 0,65 промила алкохола у крви, чека се још један тест
МЕЂУ приведеним протестантима у Новом Саду је бивши потпредседник Владе Војводине.
Фото: Принтскрин
Приликом хапшења Горан Јешић, некадашњи попредседник ДС и владе Војводине, ухапшен је синоћ после насртања на полицију. Цео случај забележиле су и камере медија који су били на месту где се догодио инцидент.
Он је приликом хапшења био припит, наводно је имао је 0,65 промила алкохола у крви.
Тренутно се чека тест на наркотике.
Препоручујемо
ГОРАН ЈЕШИЋ НАСРНУО НА ПОЛИЦИЈУ: Ухапшен бивши функционер ДС (ВИДЕО)
05. 11. 2024. у 22:03
Бивши судија Уставног суда Светозар Чиплић са чекићем напао људе испред седишта СНС
05. 11. 2024. у 23:24
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)