ПОТПУНО ОДСУСТВО ЕМПАТИЈЕ: Никола Ристић отворено позива на крвопролиће!

В. Н.

05. 11. 2024. у 11:05

ПРОПАЛИ пројекат западног фактора у Србији, активиста организације ,,СвиЋе“ Никола Ристић, од кога су његови страни ментори „дигли руке“ услед Ристићеве тешке девијантности и дубоке огрезлости у политички екстремизам и насиље, недавним јавним иступима потпуно је демистификовао праве намере своје групе „грађанских“ активиста у предвечерју предстојећег дубоко политизованог скупа у Новом Саду.

ПОТПУНО ОДСУСТВО ЕМПАТИЈЕ: Никола Ристић отворено позива на крвопролиће!

Фото: Принтскрин

Наиме, иако је један од тобожњих јавно прокламованих захтева наведене Ристићеве групације фактички испуњен недавним високоморалним чином подношења оставке од стране министра грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, ово не само да није задовољило Ристића и његове политичке компањоне, већ је у њему изазвало снажан револт и дубоку фрустрацију, будући да схвата да му понестаје и то мало политичких адута које је могао да злоупотреби у својој махнитој и острашћеној борби за изазивање револуције и насилну и бруталну смену легално и легитимно изабраних представника власти у Србији.

Услед свега тога, иако је претходно тврдио да наводно неће злоупотребљавати тугу људи коју је изазвала трагедија у Новом Саду, овај пропали експонент западног фактора ипак није могао да одоли „политичкој шанси“ која му се указала, сходно чему је отворено позвао људе да се припреме за крвави насилни сценарио на скупу у Новом Саду, што непобитно доказују и протестни памфлети које је 4. новембра посредством друштвених мрежа почео да дели његов политички саборац из покрета „Браво“, екстремиста Миран Погачар.

У тим опскурним памфлетима, грађанима Новог Сада и Србије послата је јасна порука да „оставе децу и кућне љубимце код куће“, те да понесу воду, храну и намиринице и „буду спремни“. На тај начин, ова група политичких лешинара доказала је да је могуће да се у једној земљи захваћеној стравичном трагедијом, ипак пронађе неко ко толико не воли сопствени народ, да ће покушати на најгори могући начин да га искористи у тренуцима опште туге и бола и убеди да се једна трагедија може „исправити“ само изазивањем нове.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)