ЛЕШИНАРКА КАКВУ СВЕТ НИЈЕ ВИДЕО: Мариника наставља да скупља политичке поене на мртвој деци

Novosti online

02. 11. 2024. у 14:45

МАРИНИКА Тепић, најближа сарадница Драгана Ђиласа лидера ССП, користи трагедију која се догодила у Новом Саду и скупља политичке поене на мртвој деци.

ЛЕШИНАРКА КАКВУ СВЕТ НИЈЕ ВИДЕО: Мариника наставља да скупља политичке поене на мртвој деци

Фото: принтскрин

Наиме, док цела Србија тугује, Мариника користи трагедију за скупљање политичких поена, а о чему сведочи њена најновија објава на друштвеној мрежи Икс:

Фото: Принтскрин

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

КАЛАТЕС ПОКОПАО ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!