ВИШЕ ОД 10 ГОДИНА САРАДЊЕ: Вулин и Кочнев разговарали о наставку обуке припадника српских служби безбедности у Русији

Дејана Калинић
Дејана Калинић

17. 10. 2024. у 13:03

ПОТПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије Александар Вулин састао се у Москви са директором Федералне службе обезбеђења Руске Федерације генералом армије Дмитријем Кочневом.

ВИШЕ ОД 10 ГОДИНА САРАДЊЕ: Вулин и Кочнев разговарали о наставку обуке припадника српских служби безбедности у Русији

Фото: Танјуг

Потпредседник Вулин и директор Кочнев разговарали су о наставку обуке припадника српских служби безбедности и размене искустава по питању организације и обезбеђења штићених лица и догађаја.

Потпредседник српске владе се захвалио директору Федералне службе обезбеђења РФ на досадашњој сарадњи која траје од 2013. године и која је унапредила ниво професионализма наших јединица за обезбеђење, као и на континуираној подршци и партнерству.

БОНУС ВИДЕО: Лажни еколози отворено против напретка Србије: Не требају нам ни пруге, ни путеви!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)