СКАНДАЛ НА ШОЛАКОВОЈ ТЕЛЕВИЗИЈИ: Упоредили Србе са терористима из ОВК (ВИДЕО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

19. 09. 2024. у 08:13

У ДНЕВНИКУ на телевизији Нова, која се налази у власништву Драгана Шолака, Срби пореклом из јужне српске покрајине Косова и Метохије упоређени су терористима злочиначке паравојне формације Ослободилачке војске Косова (ОВК)

СКАНДАЛ НА ШОЛАКОВОЈ ТЕЛЕВИЗИЈИ: Упоредили Србе са терористима из ОВК (ВИДЕО)

Фото: Новости

У поменутој емисији гостовала је миљеница лажног премијера лажне државе Косово Аљбина Куртија и подобна Српкиња Рада Трајковић која је изустила срамну изјаву у којој Србе пореди са терористима ОВК.

- Ви имате подигнуту оптужницу против 45 људи, ти Срби живе око Косова. Они не смеју да дођу на Косово. На Косову су њихове породице. Њихове жене, деца, родитељи. Они имају жељу да се врате и имају жељу да наставе да живе. Њима се мора омогућити њихов повратак са нечим што суштински подразумева борбу за њихову аболицију јер аболицију су добијали и албански припадници ОВК у Македонији. Па су постојали након оружаних сукоба са македонским државним органима, они су добијали позиције и председника скупштине и председника владе - истакла је Трајковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове