"ТЕРОР МОРА СТАТИ": Вучевић јасан - Безрезервна подршка нашем председнику који нас води у борби за очување националних интереса
14. 09. 2024. у 09:52
ПРЕМИЈЕР Србије Милош Вучевић огласио се поводом синоћњег обраћања првог човека Србије Александра Вучића по питању ситуације на КиМ, и том приликом изразио пуну подршку председниковим речима.
Повезане вести
ВУЧИЋ ИСТАКАО ДВА КЉУЧНА ПИТАЊА: Знам све лидере ЕУ, али ово је кључ свега
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је јутарњег програма на Блиц ТВ где је говорио о кључним питањима.
26. 01. 2026. у 09:46
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
"ПЕТКОВИЋУ, ХОЋУ САСТАНАК СА ПРЕДСТАВНИЦИМА НАШЕГ НАРОДА СА КИМ" Вучић издао још један налог - Да додатно помогнемо нашем народу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствовао је тематској седници Владе Србије, на позив премијера Ђура Мацута, а у једном моменту Вучић се између осталог обратио и директору Канцеларије за Косово и Метохију Петру Петковићу.
25. 01. 2026. у 13:00
ПРЕШЛИ ВИШЕ ОД 200 КИЛОМЕТАРА ПУТА: Срби са КиМ који пешаче на скуп против блокада у НС кренули из Липовице ка Београду
СРБИ са Косова и Метохије, који већ осми дан пешаче ка Новом Саду на велики народни скуп против блокада, кренули су данас из Липовице ка Београду, где би требало око 17.00 часова да стигну испред Дома Народне скупштине.
05. 11. 2025. у 12:16
ПЕШАЦИ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ СТИГЛИ У МРЧАЈЕВЦЕ: Мештани им изнели освежење, а традиционално их је дочекала и бака Рада (ФОТО)
СРБИ са Косова који трећи дан пешаче ка Новом Саду наставили су јутрос свој пут из Краљева, уз подршку мештана околних села који су им се прикључили. Они су стигли у Мрчајевце, а на путу од Краљева до Прељине поздрављали су их локални мештани, а многи су изнели освежење за хероје са Косова.
31. 10. 2025. у 14:46
Најновије из рубрике
ДИНКО ГРУХОЊИЋ ЗА ИСЛАМИСТИЧКИ МЕДИЈ: У Новом Саду ће држава Србија сломити зубе, обрачунаћемо се са великосрпским клеронационализмом
ВОЈВОЂАНСКИ сепаратиста и предводник новосадских блокадера Динко Грухоњић, у интервјуу за исламистичку Слободну Босну, који је дао омиљеној новинарки Мила Ђукановића, поручује:
01. 02. 2026. у 18:43
ДОЛОВАЦ ХОЦЕ ДА ИЗАЗОВЕ ПУЧ У ТУЖИЛАШТВУ? Сазива састанак да оспорава суверенитет Народне скупштине и одлуку Уставног суда
ВРХОВНИ јавни тужилац Загорка Доловац покушава да настави са оспоравањем суверенитета Народне скупштине и њених надлежности поводом усвојених измена закона, па је тако за сутра сазвала састанак са темом измена Закона о јавном тужилаштву.
01. 02. 2026. у 18:25
ВУЧИЋ ИЗРАЗИО САУЧЕШЋЕ ЕРОДГАНУ И ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ У ТУРСКОЈ: "Са тугом сам примио вест о тешким саобраћајним несрећама"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је саучешће породицама страдалих у саобраћајним несрећама у Турској.
01. 02. 2026. у 17:53
ОДЈЕКУЈЕ МОЋНА ПОРУКА: Вучић објавио нови снимак о заплени рекордне количине дроге у Крушевцу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је нови снимак у вези са запленом рекордне количине марихуане у Крушевцу, осврнувши се на срамне коментаре појединих група које су покушале да тај случај повежу са државом.
01. 02. 2026. у 16:27
СРПСКИ ПЕНЗИОНЕРИ БОЉЕ РАНГИРАНИ И ОД НЕМАЧКИХ И НОРВЕШКИХ, ХРВАТИ НА ЗАДЊЕМ МЕСТУ: Ново истраживање изазвало шок у Загребу
ПРЕМА поређењу, просечна пензија у Хрватској не успева да покрије око 40 одсто процењених трошкова живота старијих особа, који укључују становање, храну, комуналне услуге и друге основне потребе.
01. 02. 2026. у 15:34
Коментари (0)