ЛИЧНИ ИНТЕРЕСИ И ПАРАНОЈА БОЈАНА СИМИШИЋА ВОДЕ ПРОТЕСТ ИСПРЕД РТС-А ДИРЕКТНО У ПРОПАСТ: Обузео га "наполеоновски комплекс"
АКТИВИСТИ удружења „Еко стража“ забринуто коментаришу да је њихов “лидер” Бојан Симишић потпуно изгубљен и дезоријентисан пред данашњи протест у Београду, јер је постао опседнут фикс идејом да се цела држава уротила против њега и његове породице.
Фото: Принткскрин
То приписују чињеници да је Симишића потпуно обузео “наполеоновски комплекс”, због чега сопствене интересе и неутемељене страхове ставља испред заједничких циљева свих других организатора вечерашњег протеста.
Као директну последицу таквог понашања виде тоталну дезорганизованост “Еко страже”, која је резултовала отказивањем појединих планираних говорника да се појаве на протесту, као и одсуством плана шта чинити након почетка скупа.
Како сазнајемо, због малодушности која је завладала у “Еко стражи”, одустало се и од планиране шетње градом, што све скупа организаторе доводи до закључка да ће вечерашњи протест доживети потпуни фијаско.
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)