НОВИНАРКА Н1 У ЧУДУ: Како Вучић сме пред Макроном да каже да Србија сарађује са Русијом? (ВИДЕО)
ДАНИЦА Вученић, новинарка тајкунске телевизије Н1, рекла је да је Александар Вучић вешт у спољној политици, да има добру позицију, да сви западни лидери желе да сарађују са њим, а онда се зачудила што је председник Србије пред Емануелом Макроном јасно поручио да се не одриче ни сарадње са Русијом.
Фото: Принтскрин
- Вучић има добру спољнополитичку позицију, он је вешт у спољнополитичком позиционирању, и Америка и Западна Европа и тако даље. Он није изгубио ту подршку, он је њима адреса. Дакле, за договоре, за политичке, економске и тако даље, он је адреса. Он каже, парафразирам, мене није срамота што је Србија донела одлуку да сарађује са Русијом, без икакве срамоте смо донели ту одлуку. Он то ставља у неку парапсихолошку и емотивну раван, то је стратешка одлука - рекла је Вученићева.
Препоручујемо
НОВИНАРКА Н1 ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ПОТПРЕДСЕДНИКА СРПСКЕ ВЛАДЕ: Вулин јој одговорио
28. 08. 2024. у 19:00
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)