ВУЧИЋ О ЛИЦЕМЕРЈУ ЗАПАДА: Од када смо на власти никоме није забрањено окупљање, а код њих убијају од батина

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

26. 08. 2024. у 19:00

ПРЕДСЕНИК Србије Алксандар Вучић гостује на ТВ Пинк где говори о Макроновој посети и о свим важним темама.

ВУЧИЋ  О ЛИЦЕМЕРЈУ ЗАПАДА: Од када смо на власти никоме није забрањено окупљање, а код њих убијају од батина

Foto: Printskrin

Подсећа да од како је на власти је стално било демонстрација и да никада никоме није било забрањено окупљање.

- Ни када су блокирали путеве, ма нико их није дирао. Истовремено, у свим западним земљама би Бога убили у њима. По 700 и 800 ухапшених, од Холандије преко Немачке. Сећате се како су носили Грету Тунберг испред неког рудника. Дигли је њих четворица, ајде мала марш одавде. Причате о слободи окупљања, а ми смо 2008. године када смо хтели да демонстрирамо, када смо били опозиција, убијен је Ранко Панић, а ја сам претучен. И сви и дан данас о томе ћуте. Све је обрнуто! Када дозволите највеће слободе, ви сте диктатор. Што мање слобода има, то су вам уста пуна истих - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (12)

ХОЋЕ ЛИ ИХ ТРАМП ЖРТВОВАТИ У ДОГОВОРУ СА СИЈЕМ? Опасне игре у Пекингу, цео свет чека расплет