''НЕЗАПАМЋЕНА ТРАГЕДИЈА, ПРОГЛАСИЋЕМО ДАН ЖАЛОСТИ'': Огласио се градоначелник Новог Сада о пожару који је однео у смрт целу породицу
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милан Ђурић изјавио је данас да ће након извештаја Министарства унутрашњих послова поводом пожара у Новом Саду у насељу Салајка, где је страдало шест младих особа, од чега четворо деце, прогласити Дан жалости.
Foto: Printskrin Instagram/milandjuric77
- Јутрос је Нови Сад поновно задесила велика трагедија. У питању је пожар који се десио у Улици Ђорђа Дере, Салајка је у питању, код Алмашког гробља, где је живот изгубило шесторо младих људи, од којих су четворо деца. Након 'Лаунча' и 'Контраста' десио се још један пожар - рекао је Ђурић.
Фото: З. Грумић
Он је објаснио да су ватрогасци од 2.43 часова јутрос били на терену и гасили пожар, али да су само могли да, заједно са тужиоцем и полицијом, изнесу тела настрадалих.
Фото: З. Грумић
- Она се налазе на обдукцији на судској медицини. Чекамо резултате обдукције. Прелиминарни извештај. МУП ради на утврђивању свих релевантних чињеница, доказа, да знамо шта се то јутрос догодило у кући где је настрадало шесторо младих људи, од којих су четворо били деца - рекао је Ђурић.
Фото: З. Грумић
Фото: З. Грумић
Фото: З. Грумић
БОНУС ВИДЕО: ТРАГИЧАН ПОЖАР У НОВОМ САДУ: Погинула шесточлана породица
Препоручујемо
ОД ВАРНИЦЕ ДО ВАТРЕНЕ СТИХИЈЕ: Ово су најчешћи узроци пожара, потребан је опрез
23. 08. 2024. у 09:36
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)