СРАМ ТЕ БИЛО, ПЕТКОВИЋУ! Продао земљу Рио Тинту, а сада понижава српске домаћине и спрда се са њиховим мукама - "То је сељачка политика"

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

14. 08. 2024. у 22:58

НЕБОЈША Петковић, лидер покрета "Не дамо Јадар", продао је земљу Рио Тинту, па је себи дао за право да понижава српске домаћине и спрда се са њиховим мукама.

СРАМ ТЕ БИЛО, ПЕТКОВИЋУ! Продао земљу Рио Тинту, а сада понижава српске домаћине и спрда се са њиховим мукама - То је сељачка политика

Фото: Принтскрин

Наиме Небојшин отац је продао земљу Рио Тинту, а његов син се огласио на друштвеној мрежи "X" након председниковог разговора са грађанима у Малом Зворнику.

- Управо смо видели један пример чувене "сељачке политике". Прво подржиш председника и кажеш да је копање литијума супер идеја, а онда кажеш како ти треба 8 км пута до твог села. Њему треба пут, а за загађење баш га брига, он је свој проблем решио - написао је Петковић.

Подсетимо, председница Скупштине Ана Брнабић истакла је на свом Икс профилу, реагујући на изјаву Небојше Петковића из удружења "Не дамо Јадар" о томе да су организатори протеста одбили разговор са председником Србије Александром Вучићем данас у Малом Зворнику, да то само показује колико немају аргумената и колико њихови протести немају везе са литијумом.

(информер.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (13)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)