ОПОЗИЦИОНИ НОВИНАР РАСКРИНКАО ЛАЖ ШОЛАКОВИХ МЕДИЈА: Бушотина Рио Тинта је из времена Ђиласове власти! Ко је тад узимао паре од те компаније?
НЕМАЊА Рујевић, новинар Дојче велеа и Времена, реаговао је на идентичне текстове објављене на порталима Нова и Н1, који су у власништву тајкуна Драгана Шолака, а у којима се тврди да је лажна еколошкиња Маријана Петковић тобоже управо открила бушотину Рио Тинта у Јадру.
Фото: Принтскрин
Рујевић је на мрежи X написао да је та бушотина стара 15 година, дакле, избушена у време док је на власти био Шолаков компањон Драган Ђилас, а потом упитао ко је у то време узимао паре од Рио Тинта.
Опширније у видеу који следи:
БОНУС ВИДЕО: Лицемерни Филип Карађорђевић протестује против литијума, а тражи да му држава врати три рудника
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)