КО ЈЕ ЗЛАТКО КОКАНОВИЋ, ЧОВЕК КОЈИ ПРИЖЕЉКУЈЕ ХАОС У СРБИЈИ?

У наставку нашег истеривања на чистац главних актера припремања „украјинског сценарија” у Србији, логичан избор је пао на једног од покретача тзв. еколошких протеста у Србији Златка Кокановића.

КО ЈЕ ЗЛАТКО КОКАНОВИЋ, ЧОВЕК КОЈИ ПРИЖЕЉКУЈЕ ХАОС У СРБИЈИ?

Фото: Профимедиа/Принсктим

Два су питања на која он дугује одговор грађанима Србије:

Који је скривени мотив због кога непрекидно обмањује јавност да не сарађује са политичарима на организацији протеста?

Шта је тачно 5. августа у својој породичној кући договорио са Мирославом Алексићем?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху