Регистровани сексуални напасник говорио на протесту у Сремској Митровици (ВИДЕО)

КАМПАЊУ против литијума у Сремској Митровици водио је човек који је заведен у америчку Академску базу података с***уалног недоличног понашања након што је добио отказ.

Регистровани сексуални напасник говорио на протесту у Сремској Митровици (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Академик Ненад Костић један је од највећих бораца против рударења литијума, идеолог такозваних "еколога" чест је гост на Шолаковим медијима, а његова прошлост је посебна прича.

Наиме, према подацима америчке Академске базе података о с***уалном недоличном понашању  (Academic S**ual Miscondunct Database), истиче се да је Костић 2005. добио отказ на универзитету у Ајови у Сједињеним Државама.

Он је, како се наводи у овој америчкој бази о с***уалним недоличним понашањима, наводно "учествовао у озбиљним и поновљеним недоличним активностима."

Овај снимак, како делује, јасно илуструје ко је Ненад Костић:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (17)

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СРБИЈЕ СЕ ВРАТИО У КК ПАРТИЗАН - ГРОБАРИ СЛАВЕ! Након седам година, поново тамо где је све почело